Biorezonans Alerji Tedavisi

  İğneli İşlem Yok!

  Biorezonans tedavileri hiçbir iğneli işlemin bulunmadığı tedavilerdir.

  İlaç Kullanımı Yok!

  Biorezonans tedavileri hiçbir ilaç ya da gıda takviyesi bulunmamaktadır.

  Doktor Gözetimi

  Tedavilerinizin tamamı doktorumuz tarafından yürütülecektir.

  Hasta Deneyimlerimiz

  Biorezonans Alerji Tedavisi

  Alerjiler, günümüzde birçok insanın yaşam kalitesini etkileyen yaygın sağlık sorunlarından biridir. Biorezonans terapisi, alerjik reaksiyonlara neden olan maddeleri belirleyerek ve vücudun bu maddelere verdiği tepkileri düzenleyerek alerji tedavisinde alternatif bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yöntem, vücuttaki alerjen maddelerin patolojik frekanslarını sıfırlayarak ve normal frekansları güçlendirerek çalışır. Biorezonans ile yapılan testler, 6400 adet alerjik etkiye neden olan maddeyi güvenli ve hızlı bir şekilde tespit edebilmekte, böylece kişiye özel tedavi planlaması yapılmasına olanak tanımaktadır.

  Biorezonans Terapisi Nasıl Uygulanır?

  Biorezonans terapisi, düşük seviyeli elektrik darbeleri veya elektromanyetik dalgalar yayan özel bir cihaz aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu darbeler, alerjenlere karşı vücudun verdiği yanıtı ‘sıfırlamaya’ yardımcı olur ve zamanla semptomları azaltarak yaşam kalitesini artırabilir. Tedavi süreci, genellikle haftada bir kez, yaklaşık bir saat süren seanslar halinde uygulanır ve ortalama 10-12 hafta sürer. Bu süre, hastanın alerjisi olan madde sayısına ve şiddetine göre değişiklik gösterebilir.

  Biorezonans Tedavisinin Avantajları

  Biorezonans tedavisi, ilaç kullanımını gerektirmeyen ve yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Alerji testleri ve terapileri sırasında hastalarda hemen etkisini gösterir ve kalıcı iyileşme sağlayabilir. Özellikle süt gibi belirli alerjenlere karşı alerjisi olan kişiler, biorezonans terapisi sonrasında bu maddeleri tüketebilir hale gelebilirler. Tedavi, alerjik maddeleri vücut tarafından normal frekans aralığında algılanmasını sağlayarak, alerjik reaksiyonların önüne geçer.

  0
  Üzerinde Hasta Sayısı
  0
  Başarı Oranı
  0
  Üzerinde Alerji Tedavisi